Alternatieve Special Olympics en Padel evenement

geplaatst in: Tennis, Uitjes | 0

Op 23 juni heeft onze tennisgroep meegedaan aan de alternatieve Special Olympics in Nijmegen. Van onze groep deden maar liefst 7 deelnemers mee. Daarnaast waren er nog 5 begeleiders mee. Iedereen heeft een geweldige dag beleefd. Het begon `’s-morgens al om 10 uur en de dag werd afgesloten met een BBQ. Maar het belangrijkste was natuurlijk het tennissen. Het was mooi om te zien dat onze leden heel goed meedraaien. Maar liefst 3 van onze 7 deelnemers kwamen uit in de hoogste groep. Met name Laura, die nog maar een paar jaar meedoet heeft ons versteld doen staan. Maar ook Eliza, die afgelopen herfst lid werd, deed het heel goed. Deze dag was wel het hoogtepunt van het afgelopen jaar.

Op 18 juli was er in Oosterbeek een padel evenement. Dit is een vorm van tennis, maar dan in een kleiner veld en afgebakend met wanden. Van onze groep hebben Ruben en Frits laten zien dat zij dit ook beheersen.