Postadres

Sportclub WAAG
Postbus 72
6700 AB, Wageningen

infosport@sportclubwaag.nl

Bankgegevens

NL56 INGB 0004 3080 43
t.n.v. sportvereniging Waag
te Wageningen

Coördinatoren

zwemmen
Zwemmen Wageningen
Dinsdag 19:15 – 20:15
Ad Kapteijns
0317-427674

Woensdag 18:20 – 20:00
Veronique Gommers
06-52407190
v.gommers2@chello.nl

Zaterdag 09:45 – 11:00
Sjoerd van Deventer
s.j.v.deventer@gmail.com  /  06-16342983

Zwemmen Renkum
Zaterdag 10:00 – 11:15
Loes Laport
06-46461257

zaalsport
Zaalsport Wageningen
Maandag 17:30 – 18:30
Léon Jansen
06-53849179

Maandag 17:30 – 18:30
Carolien Visser
carolienv1999@gmail.com  /  06-29934956

Donderdag 19:15 – 20:15
Chris Jansen
06-19935276

tennis
Tennis Bennekom
Dinsdag 17:30 tot 19:00
Piet Noordhuis
0317-317649

roeien
Roeien Wageningen
Zaterdag middag
Martha Bloemberg
0317-417220

Vertrouwenscontactpersonen

Vrijwilligers Centrum Wageningen
Machteld Speets & Machteld Vos de Wael
vertrouwenscontactpersoon@vcwageningen.nl
06-83265736

Bestuur

Voorzitter
Anke Visserman
voorzitter@sportclubwaag.nl

Commissaris Activiteiten
Vacant
?

Penningmeester
Jeannet Passchier
penningmeester@sportclubwaag.nl

Ledenadministratie
Ad Kapteijns
ledenadministratie@sportclubwaag.nl

 

Algemeen bestuurslid
Loes Laport
06-46461257

 

Interne Communicatie
Martine van Brakel
infosport@sportclubwaag.nl

Commisies

krant 2
PR en communicatie
Anke Visserman
Pim Dekkers

activiteiten en taken
Bestaande en nieuwe activiteiten
Leonard Pricken
Piet Noordhuis
Marjolein Berlemon

afgestudeerd
Kwaliteit en deskundigheid
Marleen den Hollander